-NOWOŚCI-


INFORMACJE BIEŻĄCE

  
Doskonałym wynikiem 298/300 pkt. w konkurencji FTR,
Michał SZCZYREK wywalczył złoty medal podczas Długodystansowych Mistrzostw Polski F-class, które rozegrano 7-9 czerwca br., w Skarżysku. GRATULACJE!
 
                            FOTORELACJA                         REZULTATY
Zakończyły się kolejne zawody, tym razem o
PUCHAR SNAJPERA. Zawody rozpoczęły się w sobotę, 8 czerwca na Strzelnicy przy ul. Gospodarczej 27, w Lublinie i były kontynuowane w niedzielę, 9 czerwca na strzelnicy GTS Jastrząb w Osówce.  

                                        REGULAMIN                          REZULTATY

Bardzo dobry występ naszych strzelców podczas II rundy Pucharu Polski w strzelaniach długodystansowych w Zielonce. W konkurencji semi-auto zwyciężył Jakub SIDOROWICZ, wynikiem 322 pkt. W konkurencji standard, Michał SZCZYREK wynikiem 238 zajął drugie miejsce, zaś Jakub SIDOROWICZ i Bartosz PARCZYŃSKI, uzyskując odpowiednio 207 i 194 pkt.  zajęli miejsca 6 i 7.


fot. Dariusz Topyła dla portalstrzelecki.pl


Świetny występ
Adama GŁADYSZEWSKIEGO w II rundzie Pucharu Polski w Bydgoszczy! Adam nie tylko zwyciężył w konkurencji Kdw60, ale świetnym wynikiem 626,9 pkt. poprawił swój rekord życiowy o 2,7 pkt. Gratulacje!


fot. Arkadiusz Sadowski

Maj przywitaliśmy majówką. 4-5 maja rozegrano zawody -
STRZELECKĄ MAJÓWKĘ 2019. W sobotę - konkurencje pneumatyczne na strzelnicy Gospodarcza 27, zaś w niedzielę - konkurencje kulowe i strzelba na strzelnicy w Osówce.

                                     REGULAMIN                      KOMUNIKAT   

                                                    KURIER LUBELSKI


21 marca 2019 r. w sali Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Przyjaźni 12 w Lublinie odbyło się zwyczajne Walne Zebranie Członków KS Snajper Lublinie. WZC dokonało zmian w składzie Zarządu Klubu. Przyjęto też jednogłośnie sprawozdanie Zarządu z działalności.
   Podczas posiedzenia miała również miejsce bardzo miła uroczystość nadania statusu członka honorowego KS SNAJPER, kol. Ryszardowi Wilandowi, w uznaniu Jego zasług dla strzelectwa, w tym dla naszego Klubu. Wniosek oczywiście został przyjęty przez aklamację. Gratulujemy.
   Zakończyły się VIII Ogólnopolskie Zawody o PUCHAR ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.  Udział w zawodach wzięło blisko 70 zawodników, z których wielu wystartowało we wszystkich czterech rozgrywanych konkurencjach. Jak oszacowaliśmy, oddano w sumie ponad 4 000 strzałów.
   Uroczystość wręczenia pucharów i nagród uświetnili swoją obecnością Aleksander Kuchcewicz, żołnierz NSZ ps. „Dzik”, brat ppor. Stanisława Kuchcewicza ps. „Wiktor”, żołnierza NSZ i WiN, który walczył w oddziale dowodzonym przez Zdzisława Brońskiego ps. „Uskok” oraz Wojewoda Lubelski, Profesor Przemysław Czarnek. W uroczystości udział wzięła także grupa rekonstruktorska GRH 1. Pułku Legii Nadwiślańskiej NSZ.                                  REGULAMIN                                  REZULTATY

        DZIENNIK WSCHONI           KURIER LUBELSKI            POLSKIE RADIO LUBLIN

Sukces naszego zawodnika na międzynarodowych zawodach
GRAND PRIX Wrocławia. Adam GŁADYSZEWSKI w konkurencji Kdw60 leżąc uzyskał wynik 624,3 pkt i awansował do finału, gdzie zajął 3. miejsce. Zwyciężył trzykrotny medalista olimpijski Rajmond Debevec (SLO), a drugie miejsce zajął Simon Claussen (NOR).

3 lutego 2019 roku,  odbyły się kolejne zawody organizowane przez nasz Klub. Tym razem były to POJEDYNKI STRZELECKIE, a więc nie tylko rywalizacja w zwyczajowo rozgrywanych konkurencjach 20. strzałowych; całość rywalizacji zakończona została FINAŁEM.
                                     REGULAMIN                    REZULTATY


UWAGA! Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją zawartą w tej ulotce. Wesprzyjmy leczenie Wiktorii, córeczki naszego klubowego Kolegi, przekażmy 1% podatku, wpłaćmy darowiznę na konto fundacji.
(informacja - kliknij na miniaturę ulotki lub TUTAJ.)


Już po zawodach. 6 stycznia 2019 roku odbyły się pierwsze w nowym roku zawody organizowane przez nasz Klub -
PUCHAR ZIMY 2019.

                                 REGULAMIN                    REZULTATY
FOTORELACJA DZINNIKA WSCHODNIEGO


GRAND PRIX LUBLINA 2018
to ostatnie zawody, jakie organizował w tym roku nasz Klub. Była to szansa na uzupełnienie brakujących startów, ale także okazja by zdobyć piękne puchary. Odnotowaliśmy 120 osobostartów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów, a zwycięzcom w szczególności!

Zapraszamy na cykl zawodów, które będziemy organizowali w 2019 roku!

                                        REGULAMIN                 REZULTATY

EGZAMIN NA PATENT STRZELECKI

8 grudnia o godz. 9:00, na strzelnicy przy Al. Racławickich 7 w Lublinie, odbędzie się egzamin na patent strzelecki. Zapisy na egzamin oraz opłatę należy dokonywać poprzez Portal Informatyczny PZSS (kluby oraz LZSS nie mogą przyjmować zgłoszeń na egzamin wg. starych zasad).

Zgłoszenie może być dokonane jedynie po aktywacji profilu zawodnika (Twój login to Twój adres e-mail, zaś hasłem do pierwszego logowania jest Twój PESEL). Instrukcja znajduje się w pliku PORTALZAWODNIKA.PDF


Jak co roku zorganizowaliśmy zawody o PUCHAR NIEPODLEGŁOSCI, ale tym razem okazja była szczególna - 100.  Rocznica Odzyskania Niepodległości RP.

Zawody odbyły się 10 listopada br., na strzelnicy przy ul. Gospodarczej 27 w Lublinie. Rozpoczęliśmy o godzinie 9:00, a rozdanie pucharów i dyplomów odbyło się ok. godz. 17-tej. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem - odnotowaliśmy 201 osobostartów.

 

REGULAMIN ZAWODÓW                REZULTATY    

Fotorelacja w Kurierze Lubelskim           Fotorelacja w Dzienniku Wschodnim


Mistrzostwa Województwa w konkurencjach kulowych rozegrano 6 października, po raz pierwszy na strzelnicy w Wąwolnicy. Strzelnica została przystosowana do strzelań 25m i 50m, niestety konieczne będą dalsze modyfikacje, tak by można było uznać, że zawody rozgrywane są zgodnie z przepisami ISSF i PZSS. Ale pierwsze koty za płoty, a za tymi płotami całkiem nieźle wypadli nasi reprezentanci. Michał SZCZYREK, w konkurencji Kdw60 leżąc seniorów i juniorów zajął pierwsze miejsce z wynikiem 573 pkt., zaś Alicja PRZEOR, strzelając w fatalnych warunkach oświetleniowych, zajęła trzecie miejsce w konkurencji Ksp40 leżąc młodziczek i młodzików, uzyskując 332 pkt. Kolejnym medalistą KS Snajper został Sebastian KULIK, który w konkurencji Pdw60 seniorów i juniorów wynikiem 464 pkt. zdobył brązowy medal Mistrzostw Województwa.                      REZULTATY


Udany start w Mistrzostwach Polski Młodzików Alicji PRZEOR. Podczas tych zawodów Alicja zajęła 8 miejsce w konkurencji Ksp3x20, poprawiając swój rekord życiowy o 11 punktów (544). Nasza zawodniczka startowała we wszystkich trzech konkurencjach. W Kpn40, wynikiem 391,5 pkt. zajęła 16 miejsce, zaś w Ksp40L uzyskała wynik 380,0 pkt. i 20 miejsce. GRATULUJEMY!


Zakończyły się zawody II Memoriału Strzeleckiego im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego. Poniżej zamieszczamy Rezultaty i Galerię zawodów.

GALERIA G.GŁADYSZEWSKI          KURIER LUBELSKI          DZIENNIK WSCHODNI

REZULTATY          REGULAMIN           INFO


14-16 września br., w Białymstoku, rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Nasz klub reprezentowała Alicja PRZEOR, która w konkurencji Ksp3x20  wynikiem 533 pkt. wywalczyła brązowy medal. W drugim dniu zawodów, w konkurencji Kpn40 uzyskała 389,4 pkt. i zajęła 5 miejsce.  GRATULACJE!


Alicja PRZEOR


1 i 2 września 2018 r. rozegrane zostały kolejne zawody organizowane przez nasz Klub - PUCHAR PREZESA KS SNAJPER. Zawody przeprowadzono w sobotę, na strzelnicy w Milanowie (Kdw20 50m, Kcz20 100m, Trap20, Pdcz20) oraz w Lublinie, w niedzielę, przy ul. Gospodarczej 27 (Psp20, Pcz20, Ppn20, Kpn20).                                        REGULAMIN                     REZULTATYŚwietny start Michała SZCZYRKA podczas Długodystansowych Mistrzostw Polski F-Class, które rozegrano 9-10 czerwca br. w Skarżysku. Michał, w trójboju w klasie F/TR, wynikiem 289 punktów zdobył brązowy medal, a w konkurencji F/TR na dystansie 600m medal srebrny. Bardzo dobrze spisał się także Jakub SIDOROWICZ, który w klasie Sniper, na dystansie 800m zdobył srebrny medal.
                                                                     GRATULUJEMY!      REZULTATY
                  Michał SZCZYREK, na zdjęciu podczas treningu przed DMP F-Class.Zakończyły się kolejne zawody - PUCHAR SNAJPERA 2018

Zawody zostały rozegrane
2 i 3 czerwca br., na dwóch obiektach:
w sobotę w Milanowie i w niedzielę w Lublinie, ul. Gospodarcza 27.   

                                      REGULAMIN                     REZULTATY


Zakończyły się zawody - STRZELECKA MAJÓWKA. Wczoraj na strzelnicy Sokoła Parczew w Milanowie rozegrano konkurencje Trap20, Kdwcz20, Pdwcz20, Kdw20, a dziś tradycyjnie Psp20, Pcz20, Ppn20 i Kpn20 na Strzelnicy przy ul. Gospodarczej 27, w Lublinie.

                                      REGULAMIN                       REZULTATY        


                            
                             GRATULUJEMY!
                                  REZULTATY

W dniach 16-18 marca br. odbyły się w Siedlcach zawody ogólnopolskie "Zlot Orlików". Nasz Klub reprezentowała młodziczka, Alicja PRZEOR, która w konkurencji Kpn30 uzyskała rezultaty 295,3 pkt. oraz 297,3 pkt., zajmując dwukrotnie trzecie miejsce i awansując do finału. W finale, Alicja zajęła ostatecznie świetne, 2. miejsce.

                            
GRATULUJEMY!                                   REZULTATY

Potrzebne jest wsparcie dla brata naszej Koleżanki, Magdaleny Ginalskiej. Jej brat, Grzegorz, uległ wypadkowi pod koniec zeszłego roku:
Lublin112 - Info

1% podatku można przeznaczyć na cel rehabilitacji
KRS 0000270809
podając cel szczegółowy:     Ginalski, 8810

Gorąco zachęcamy także, by wesprzeć rehabilitację Grzegorza Ginalskiego w ramach zbiórki organizowanej przez Fundację Avalon (SZCZEGÓŁY)


24-25 lutego 2018 r. na naszej strzelnicy odbyły się

 VII Zawody Strzeleckie o PUCHAR ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Podobnie, jak w latach ubiegłych współorganizujemy te zawody z TG SOKÓŁ Lublin   

REZULTATY  

FOTOGALERIA

 REGULAMIN4 lutego br. rozegrane zostały  POJEDYNKI STRZELECKIE. Na zdjęciu, od lewej: Bartłomiej KSENIAK (SNAJPER Lublin), Michał ZIENKIEWICZ (SNAJPER Lublin) oraz Maciej KRYGROWSKI (NSHM Dęblin).
 


                                         REGULAMIN       
        REZULTATY
W ostatnią niedzielę, 14 stycznia rozegraliśmy pierwsze zawody organizowane pzez KS SNAJPER w 2018 roku -
PUCHAR ZIMY

          REGULAMIN              REZULTATY            RELACJA (Dziennik Wschodni)

Podczas rozgrywanych we Wrocławiu
MISTRZOSTW POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN, bardzo dobre starty zaliczyły nasze dwie zawodniczki. Alicja PRZEOR, która jest młodziczką, uzyskała w konkurencji Kpn60 rezultat 592,6 pkt., co jest jej rekordem życiowym (śr. serii 98,8 pkt.). Swój najlepszy rezultat, uzyskała również juniorka Katarzyna KASPRZAK, strzelając 582,1 pkt. (śr. serii 97,0 pkt.).

Cieszy nas bardzo, że zawodniczki swoje rekordy życiowe ustanawiają podczas zawodów najwyższej rangi.
GRATULUJEMY!


Alicja PRZEOR Katarzyna KASPRZAK

Jest już dostępny Kalendarz Imprez Strzeleckich naszego Klubu w 2018 roku
KALENDARZ 2018


Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.

Cyprian Kamil Norwid

Świąt Bożego Narodzenia pełnych Ducha
życzy Zarząd Klubu Snajper


Ostatnie zawody w tym roku, organizowane przez nasz klub odbyły się 17 grudnia 2017:  Grand Prix Lublina 2017. Odnotowaliśmy 137 startów. Wszystkie puchary zgarnęli zawodnicy SNAJPERA Lublin. Najwięcej, trzy, ustawił na półce Grzegorz GŁADYSZEWSKI.

REGULAMIN                                           REZULTATY

FOTORELACJA (Kurier Lubelski)     FOTORELACJA (Dziennik Wschodni)


Zakończyły się zawody o PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI 2017. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z 11 klubów. Odnotowaliśmy 184 osobostarty.

Jak co roku, zapraszamy wszystkich członków naszego Klubu do udziału w jutrzejszej mszy świętej - Lublin, ul. Gospodarcza 7, kościół p.w. Matki Bożej Królowej Polski -niedziela, 12 listopada 2017, godz. 16:00 

 

REGULAMIN              REZULTATY


Uaktualnione przepisy ISSF, dotyczące konkurencji Kpn i Ppn MIX, dostępne są na stronie INTERPRETACJE.


KS SNAJPER Lublin, Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Lublinie oraz
GRH im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ to organizatorzy

I MEMORIAŁU STRZELECKIEGO
im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego

który odbył się 30 września br. na strzelnicy przy ul. Gospodarczej 27 w Lublinie.

REZULTATY

FOTO RELACJA

REGULAMIN ZAWODÓW


Świetny start Alicji PRZEOR podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które rozegrano 15-17 września br. w Białymstoku. Nasza zawodniczka, w konkurencji Kpn30 zajęła 6. miejsce, uzyskując 293,0 pkt. Gratulujemy!


Alicja PRZEOR, Kpn30


fot. FB UKS Białystok


"Zapraszamy do uczczenia naszych Bohaterów, którzy walczyli o wolną Polskę z okupantami niemieckim i sowieckim. Narodowe Siły Zbrojne nigdy nie zostały rozwiązane, a żołnierze NSZ nigdy nie zostali zwolnieni ze złożonej przysięgi wojskowej."     Karol Wołek, Prezes ZG Związku Żołnierzy NSZ

INFORMACJE O UROCZYSTOŚCIACH


W dniach 1-3 września odbyły się w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski OPEN, w których  nasza zawodniczka, Monika TRYPUZ, zajęła wynikiem 348 pkt. 10. miejsce w konkurencji Kpn40.

Więcej zdjęć z MP Open:
Foto 1,     Foto 2        (źródło: https://www.strzelambolubie.pl/)


Zakończyły się zawody o Puchar Prezesa KS SNAJPER Lublin, w których udział wzięło 61 zawodników z 8 klubów Lubelszczyzny. W sumie zanotowaliśmy 137 osobostartów.

REZULTATY


KS Snajper Lublin jest organizatorem kursu dla sędziów strzelectwa sportowego.

Celem kursu jest przygotowanie do egzaminu na licencję sędziego strzelectwa sportowego klasy III oraz podwyższenie klas z kl. III na kl. II i z kl. II na kl. I.
Program kursu został zatwierdzony przez Kolegium Sędziów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Warszawie i obejmuje 20 godzin wykładów prowadzonych przez wykładowców – doświadczonych sędziów klasy M i klasy P.

Przewidywany termin kursu to
sobota i niedziela 26-27 sierpnia 2017 roku. Dokładny program godzinowy i miejsce kursu podamy odrębnie.

Nadmieniamy, że kandydaci na uzyskanie licencji sędziego strzelectwa sportowego powinni odpowiadać kryteriom określonym w Regulaminie Kolegium Sędziów PZSS, a przy podwyższeniu klasy powinni przedłożyć wypełnione i potwierdzone wnioski – druk PZSS.

Ponadto przypominamy, że zgodnie z § 25 Regulaminu Kolegium Sędziów PZSS:
Pkt 5 „Wszystkie bezterminowe licencje sędziowskie wystawione przed 2006 rokiem, na postawie art. 75 ustawy o sporcie kwalifikowanym z 25 lipca 2005 roku (Dz.U. nr 155 poz. 1298), straciły ważność 31 grudnia 2006 roku.”
Pkt 6 „Wszystkie bezterminowe licencje sędziowskie wystawione w latach 2007-2011 straciły ważność 31 grudnia 2016 roku.”


Koszt uczestnictwa w kursie i egzaminie to kwota 150 zł od jednego uczestnika, którą należy wpłacić do KS Snajper Lublin w dniu rozpoczęcia kursu. Koszty przejazdu, pobytu i wyżywienia pokrywają kluby delegujące lub osoby zainteresowane kursem.

Zgłoszenia imienne kandydatów na kurs sędziowski należy przesłać na adres KS Snajper Lublin ul. Gospodarcza 27, 20-211 Lublin lub drogą elektroniczną na adres snajper@snajper.lublin.pl w terminie do 30 lipca 2017 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać u kierownika kursu, tel. 513130428.

Kierownik Kursu - Tadeusz Mostowiec s. kl. P
Sekretarz Kursu - Ryszard Wiland s. kl. P


Podczas Mistrzostwa Polski Juniorów 2017, które rozgrywano we Wrocławiu 6-9 lipca 2017 Katarzyna KASPRZAK zajęła wynikiem 386,9 pkt. 29. miejsce w konkurencji Kpn40, ustanawiając swój rekord życiowy. Gratulujemy!


Zakończyły się Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn 2017, które rozgrywano we Wrocławiu 29.06-02.07.2017. Piotr BUDA, w konkurencji Ppn60, zajął 68. miejsce wynikiem 531 pkt. Monika TRYPUZ, strzelając z pożyczonego od trenerów WKS Śląsk Wrocław karabinu (po awarii swojego) uzyskała 385,1 pkt. i zajęła 54. miejsce w konkurencji Kpn40. Adam GLADYSZEWSKI, startując w konkurencji Kdw60 uzyskał 617,1 pkt. i zajął miejsce 10. Teraz czas na pracę i za rok "połamanie luf" będzie już tylko w przenośni.

REZULTATY


Piotr BUDA, Ppn60

Monika TRYPUZ, Kpn40

Adam GŁADYSZEWSKI, Kdw60


15-18 czerwca br. odbywają się w Myślenicach Akademickie Mistrzostwa Polski. Nasz zawodnik, Michał SZCZYREK reprezentujący jednocześnie Uniwersytet Medyczny w Lublinie zajął 6. miejsce (602,0 pkt) w kwalifikacjach konkurencji Kpn60, awansując tym samym do finału, który zakończył na 8. miejscu.

Również 8. miejsce przypadło Michałowi SZCZYRKOWI w rozgrywanej dziś konkurencji Kdw60 (577 pkt.). Fotorelacja z zawodów - TUTAJ.


4 czerwca rozegrano zawody o Puchar Snajpera 2017. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem zawodników - wystartowało 70 zawodników w czterech konkurencjach, łącznie odnotowaliśmy 169 osobostartów. W klasyfikacji łącznej zwyciężył Bartłomiej KSENIAK (533 pkt.), przed Michałem ZIENKIEWICZEM (529 pkt.) i Piotrem BUDĄ (513 pkt.).
 
                             REGULAMIN                            KOMUNIKAT    

W tym samym czasie odbywały się zawody III rundy Pucharu Polski w Zielonej Górze. Nasz klub reprezentował Adam GŁADYSZEWSKI, który w konkurencji Kdw60 awansował do finału z 4. miejsca (621,4 pkt.) i ostatecznie zajął w nim 6. miejsce.


W rozegranych w Bydgoszczy (18-21 maja 2017 r.) zawodach II rundy Pucharu Polski wystartowali nasi zawodnicy.
   W konkurencjach pneumatycznych:
Gabriel RUDZKI zajął w konkurencji Kpn60 juniorów 10. miejsce (594,0 pkt.), Monika TRYPUZ w Kpn40 seniorek była 15. (390,5 pkt.), Katarzyna KASPRZAK w Kpn40 juniorek zajęła 46. miejsce (380,0 pkt.), Piotr BUDA w Ppn60 seniorów był 17. (549 pkt.), zaś Sebastian KULIK w Ppn60 juniorów 13. (551 pkt.)
   W konkurencjach kulowych:
Adam GŁADYSZEWSKI zajął w konkurencji Kdw60 9. miejsce (614,0 pkt.), zaś Michał SZCZYREK był 12. (609,9 pkt.).

KOMUNIKAT


Grand Prix of Liberation – Plzen 2017

Adam GŁADYSZEWSKI, startując w konkurencji Kdw60 uzyskał wynik 618,0 pkt. i zajął 89 miejsce na 158 startujących. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, Wynik 625,5 pkt. nie dawał wejścia do finału, a najlepszy w kwalifikacjach, Gagan NARANG (IND) uzyskał 628,4 pkt. Ostatecznie w finale zwyciężył Esben JAKOBSEN (DEN), uzyskując 251,6 pkt.


KOMUNIKAT


I runda Pucharu Polskie we Wrocławiu - podwójny niedosyt.

Rozegrane w ostatni weekend zawody I rundy Pucharu Polski pozostawiły pewien niedosyt, a nawet dwa. Zawody rozgrywano w fatalnych warunkach (temperatura 5 C i dosyć silny wiatr), co na pewno wpłynęło na wyniki, ale nie przeszkodziło naszemu zawodnikowi, Adamowi GŁADYSZEWSKIEMU, w uzyskaniu wyniku kwalifikującego go do Finału konkurencji Kdw60 z 8. miejsca (617,4 pkt.). Niestety w Finale, po kilku błędach w seriach 5-cio strzałowych, zajął ostatecznie 8. miejsce.
Drugi niedosyt wynika z faktu, że ponownie mieliśmy tylko jednego zawodnika reprezentującego nasze barwy klubowe na zawodach rangi ogólnopolskiej.


KOMUNIKAT


Kolejny udany sportowy weekend naszych zawodników.

Podczas ogólnopolskich zawodów o Puchar Wiosny we Wrocławiu, Adam GŁADYSZEWSKI, w konkurencji Kdw60, awansując z wynikiem 622,4 pkt. do finału z 3. miejsca (na 49 startujących), zajął ostatecznie dobre, 4. miejsce. (KOMUNIKAT)

9 kwietnia br. rozegrano w Lublinie Mistrzostwa Województwa w strzelaniach pneumatycznych. Nasi zawodnicy kontynuują dobrą passę – także podczas tych zawodów dominowali w kategorii open, zajmując pierwsze miejsca zarówno w konkurencji karabinu (Aneta ZAPASA, średnia 101,0), jak i pistoletu (Sebastian KULIK, średnia 94,0). W poszczególnych kategoriach wiekowych, medale zdobyli:

Kpn40 seniorki - Monika TRYPUZ, 373,8 – srebro
Kpn40 juniorki – Aneta ZAPASA, 404,0 – złoto, Andżelika SZAFRAŃSKA, 397,8 – srebro Kpn60 seniorzy – Michał SZCZYREK, 604,0 – złoto
Kpn60 juniorzy – Gabriel RUDZKI, 591,4 – brąz
Ppn40 seniorki – Aneta SZUDY-SZCZYREK, 321 – srebro
Ppn60 seniorzy – Piotr BUDA, 539 – złoto
Ppn60 juniorzy – Sebastian KULIK, 564 – złoto
(KOMUNIKAT).


Dobry początek sezonu naszych strzelców.

Zakończyły się  zawody 8th International Competition Grand Prix Wrocławia w konkurencjach karabinowych. Nasz Klub reprezentował tylko jeden zawodnik – Adam GŁADYSZEWSKI, który w pierwszym dniu strzelań (28 marca) uzyskał w konkurencji Kdw60 rezultat 622,5 pkt., wchodząc do finału z czwartego miejsca (na 42 sklasyfikowanych) i zajmując ostatecznie 6 miejsce. W drugim dniu strzelań (31 marca) uzyskał 622,8 pkt., wchodząc do finału z siódmego miejsca zajął ostatecznie miejsce czwarte. Komunikat klasyfikacyjny znajduje się TUTAJ.

fot. snajper.lublin.pl

26 marca zakończyła się rywalizacja w ramach trzech rund Wojewódzkiej Ligi w strzelaniu z broni pneumatycznej. W klasyfikacji generalnej (open), nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsca zarówno w konkurencji Ppn, jak i Kpn – Sebastian KULIK, ze średnią serią 93,5 pkt. zwyciężył w klasyfikacji pistoletu pneumatycznego (na 21 sklasyfikowanych zawodników), zaś Aneta ZAPASA ze średnią serią 96,13 pkt. uplasowała się na 1. miejscu w konkurencji karabin pneumatyczny (na 39 sklasyfikowanych), wyprzedzając innego naszego zawodnika – Michała SZCZYRKA (95,67 pkt.). Komunikat klasyfikacyjny znajduje się TUTAJ.

fot. lzss.lublin.plUWAGA!
Przypominamy zasady przyznawania i pozbawiania licencji zawodniczych
VI Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie o Puchar Żołnierzy Wyklętych
odbyły się na Strzelnicy w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27
w dniach 18-19 lutego 2017 r.
Zawody organizowaliśmy wspólnie z TG SOKÓŁ w Lublinie.

REGULAMIN

FOTORELACJA - SOBOTA
FOTO - Zakończenie I dnia
FOTORELACJA - NIEDZIELA

  KOMUNIKAT Z ZAWODÓW 


Zakończyły się "Pojedynki Strzeleckie 2017"     REGULAMIN                REZULTATY

Dobre wieści!

Od dziś członkowie Klubu mają możliwość korzystania ze strzelnicy przy ul. Gospodarczej 27 dwa razy w tygodniu -
w środy i piątki od godz. 18:00 do 20:00. Opłata za korzystanie ze strzelnicy dla osób chcących uczestniczyć w treningach wynosi 30 złotych miesięcznie i będzie ją można wnieść osobiście na strzelnicy.Tworzymy listę adresową (mailową) członków klubu SNAJPER, którzy chcą otrzymywać najnowsze informacje na swój adres e-mail.
Przesyłane będą tylko istotne, pilne informacje i oczywiście bez reklam :-)
Możliwość zapisania się na listę dotyczy TYLKO aktualnych członków klubu SNAJPER Lublin.

Należy przesłać maila na adres:    news@snajper.lublin.pl   podając w treści:
  
 - imię i nazwisko
    - adres e-mail.

dopisując:    
Potwierdzam, że jestem aktualnie członkiem KS SNAJPER Lublin

1
6/02/2017   Zapisało się do tej pory 60 osób.


W dniu 18 stycznia br. odbyło się pierwsze posiedzenie Zarządu KS SNAJPER Lublin kadencji 2017-2020.

Zarząd powierzył funkcje
wiceprezesa Michałowi SZCZYRKOWI, skarbnika Jerzemu PIOTROWICZOWI, sekretarza MONICE TRYPUZ. Tak, jak w poprzedniej kadencji sprawami rozliczeń finansowych klubu zajmie się Magdalena ADAMSKA.

Zarząd ustalił także wysokość nowych składek członkowskich, znacznie je obniżając. Składka miesięczna to
20 zł, zaś w przypadku uiszczenia opłaty do końca lutego za cały rok - 200 zł.

Sprawami zorganizowania dostępu do strzelnic zajmuje się Wiceprezes,
Michał SZCZYREK.


12 stycznia br. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków KS SNAJPER Lublin.
Podczas posiedzenia dokonano wyboru nowych władz klubu.

Funkcję Prezesa powierzono
Tadeuszowi MOSTOWCOWI,

zaś członkami Zarządu zostali:

Magdalena ADAMSKA
Jerzy PIOTROWICZ
Michał SZCZYREK
Monika TRYPUZ
Tomasz WERNICKI


Powołano także Komisję Rewizyjną:

Sylwia KONC
Lech ŁOŚ
Dariusz PITUCH
Paweł SIWKOW związku ze zmianami organizacyjnymi,
treningi (systematyczne wtorki i piątki) dla członków klubu Snajper
zostają odwołane.

Bliższe informacje zostaną podane na WZD w dniu 12 stycznia 2017.
Zarząd KS SnajperUWAGA!   Zarząd KS Snajper w Lublinie uprzejmie zawiadamia, że Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Delegatów, odbędzie się w dniu 12 stycznia 2017 roku na strzelnicy przy ul. Gospodarcza 27 w Lublinie

- w I terminie o godz. 18.00
- w II terminie o godz. 18.15

W Walnym Zebraniu Delegatów zobowiązani są uczestniczyć członkowie klubu.
Do zapoznania się "Porządek obrad".

Prezes KS Snajper
Sylwia Konc

PORZĄDEK OBRAD               REGULAMIN OBRADZgodnie §7 pkt.8 Regulaminu przyznawania i pozbawiania licencji zawodniczej PZSS, w dniu
27 grudnia 2016 r., o godz. 17.00 zostanie przeprowadzony SPRAWDZIAN PRAKTYCZNY dla członków KS SNAJPER Lublin, którzy nie mają udokumentowanego udziału w wymaganej liczbie startów w roku 2016.


GRAND PRIX 2016
18 grudnia 2016 r. 


REGULAMIN               REZULTATY


PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI 2016
13 listopada 2016 r. (niedziela)

REGULAMIN                          REZULTATY 


UWAGA!

Szkolenie Sędziów Strzelectwa Sportowego - przedłużenie ważności licencji

Klub Strzelecki SNAJPER Lublin informuje, że w dniach 12-13 listopada 2016 r. odbędzie się Szkolenie doskonalące sędziów strzelectwa sportowego. Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkich sędziów, którzy chcą utrzymać klasy sędziowskie i otrzymać licencje na lata 2017 – 2020.

Zgłoszenia imienne prosimy przesyłać na adres snajper@snajper.lublin.pl
do 10 listopada 2016 r.

INFORMACJE i PROGRAM SZKOLENIA


Zawody o Puchar Prezesa KS SNAJPER Lublin
4 września 2016 r.

REGULAMIN              REZULTATY


UWAGA!    Nowy REGULAMIN STRZELNICY


PUCHAR SNAJPERA
5 czerwca 2016 r.

REGULAMIN           REZULTATY


17 kwietnia br. nasz Klub organizował (we współpracy z  LZSS) Otwarte Mistrzostwa Województwa w konkurencjach pneumatycznych.

REGULAMIN            Formularz zgłoszeniowy            REZULTATY


Odbyły się V Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie o Puchar Żołnierzy Wyklętych, zorganizowane przez Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Lublinie i Klub Strzelecki SNAJPER

REZULTATY

PROGRAM ZAWODÓW i REGULAMIN


7 lutego br. odbyły się Pojedynki Strzeleckie 2016, w których udział wzięło 41 zawodników z sześciu klubów.

REGULAMIN          REZULTATY


Zgodnie §7 pkt.8 Regulaminu przyznawania i pozbawiania licencji zawodniczej PZSS, w dniu 5 stycznia 2016 r., o godz. 18.00 zostanie przeprowadzony SPRAWDZIAN PRAKTYCZNY dla członków KS SNAJPER Lublin, którzy nie mają udokumentowanego udziału w wymaganej liczbie startów w roku 2015.


13 grudnia, odbyły się zawody, tym razem o Grand Prix Lublina 2015.

REGULAMIN         REZULTATY


UWAGA!

W związku ze zmianą warunków najmu następuje zmiana czasu dostępności strzelnicy dla członków klubu Snajper.

- Obowiązujące godziny treningów 18.00-20.00.

- Do końca 2015 r. zapraszamy na treningi w dniach
4, 9 , 11, 16, 18, 23 i 30 (środy i piątki).

- Od stycznia 2016 r. zapraszamy we
wtorki i piątki w godz. 18.00-20.00.

Na podstawie uchwały Zarządu ulega również zmianie wysokość składki członkowskiej, która od stycznia 2016 r wyniesie
60,00 zł/m-c.

W przypadku opłacenia składek za cały rok z góry w terminie do końca lutego 2016 - wysokość składki wynosi
660,00 zł.

Zarząd KS Snajper

 


UWAGA!

Planowane zmiany w unijnym prawie, ograniczające dostęp i prawo posiadania broni w państwach UE, wzbudzają w środowisku strzeleckim duży sprzeciw.

Jedną z możliwości wyrażenia swojej negatywnej opinii w tej sprawie jest podpisanie petycji:


8 listopada br., w niedzielę, na strzelnicy przy ul. Gospodarczej 27 w Lublinie, rozegrano zawody o PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI 2015.

REGULAMIN        REZULTATY


18 października br. rozegrano Mistrzostwa Województwa w konkurencjach Psp i Pcz.

PROGRAM        REZULTATY


FOOM - Zielona Góra

W ostatnim dniu FOOM Wojciech PACHUTA dorzucił jeden punkcik do klasyfikacji klubów i województw - zajął 22. miejsce w konkurencji Pdw40, wynikiem 304 pkt.


FOOM - Zielona Góra

Nieźle spisał się w pierwszym dniu strzelań nasz zawodnik Wojciech PACHUTA.
W konkurencji Ppn40 wynikiem 362 pkt. zajął 9 miejsce (na 46 startujących), uzyskując 4 pkt. w rywalizacji klubów i województw.


UWAGA! PRZERWA WAKACYJNA

W związku z okresem wakacyjnym nie będą prowadzone treningi na strzelnicy
od 15 lipca do 16 sierpnia br.

Udanego wypoczynku!


7 czerwca 2015 r. (niedziela) rozegrano zawody o PUCHAR SNAJPERA 2015.  

REGULAMIN                REZULTATY    


Uchwała nr 1/2015 Zarządu KS SNAJPER Lublin


Polecamy uwadze najnowszy komunikat Kolegium Sędziów PZSS. Zalecamy zwrócenie uwagi przez trenerów w swoich klubach na stan wyposażenia broni pneumatycznej.

Komunikat KS PZSS

Zalecenia


18 kwietnia 2015 r. na strzelnicy w Lublinie przy ul. Gospodarczej 27 rozegrano Mistrzostwa Województwa w konkurencjach pneumatycznych.

                                        REGULAMIN                  REZULTATY


7-8 marca br. rozegrane zostały IV Zawody Strzeleckie o Puchar Żołnierzy Wyklętych.

Organizatorzy zawodów: Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Lublinie oraz KS SNAJPER Lublin.

REGULAMIN                 REZULTATY


8 lutego 2015 r. rozegrano kolejne zawody organizowane przez nasz Klub - "Pojedynki Strzeleckie". Tym razem, zgodnie z regulaminem zawodów, kończyły się strzelaniami finałowymi. Emocji nie zabrakło.

REGULAMIN                REZULTATY


18 stycznia br., w niedzielę rozpoczęliśmy sezon 2015 zawodami o Puchar Prezesa KS SNAJPER Lublin, w których udział wzięło 55 zawodniczek i zawodników (także spoza województwa lubelskiego). 117 tzw. osobostartów dobrze wróży na przyszłość. Gratulujemy!

 

REGULAMIN                  REZULTATY


UWAGA!

Zgodnie §7 pkt.8.2 Regulaminu przyznawania i pozbawiania licencji zawodniczej PZSS, w dniu 15 stycznia 2015 r., o godz. 19.00 zostanie przeprowadzony SPRAWDZIAN PRAKTYCZNY dla członków KS SNAJPER Lublin, którzy nie mają udokumentowanego udziału w wymaganej liczbie startów w roku 2014.21 grudnia br. składamy sobie życzenia i ćwiczymy śpiewanie kolęd. Trening klubowy, ale bardzo przydatny na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.


Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze KS SNAJPER w Lublinie,
15 grudnia 2014 roku

   Podczas zebrania uzupełniono skład Zarządu KS SNAJPER Lublin, a także dokonano zmian w statucie Klubu.
   Najważniejszą zmianą jest rozszerzenie zakresu działalności Klubu, dzięki czemu miłośnicy
broni kolekcjonerskiej będą mogli poświęcać się swojej pasji jako członkowie naszego Klubu. ZAPRASZAMY!


FOTO GALERIA                 

ZARZĄD KS SNAJPER Lublin:

Sylwia KONC - Prezes
Lech ŁOŚ - Wiceprezes
Magdalena ADAMSKA - Sekretarz
Jerzy PIOTROWICZ - Skarbnik
Patryk CIESIELKA - członek Zarządu
Tomasz WERNICKI - członek Zarządu
Emil WOLIŃSKI - członek Zarządu


7 grudnia 2014 r.  na strzelnicy przy ul. Gospodarczej 27 w Lublinie rozegrano zawody o GRAND PRIX LUBLINA

REGULAMIN                GALERIA                  REZULTATY


6 grudnia br., w Siedlcach, rozegrano Zawody Mikołajkowe, zorganizowane przez Siedlecki Klub Strzelectwa Sportowego DRAGON. Uczestniczyli w nich - z sukcesami - także nasi zawodnicy, zajmując w klasyfikacji trójboju Psp+Pcz+Ppn cztery pierwsze miejsca na 68 sklasyfikowanych zawodników. Gratulujemy!

REZULTATY


fot. Grzegorz Kalita


PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI 2014 - zawody rozegrano 9 listopada 2014 r.

 REZULTATY                  REGULAMIN


26 października br. rozegrane zostały zawody o PUCHAR JESIENI 2014.

REZULTATY                  REGULAMIN


KS SNAJPER Lublin był organizatorem bezpośrednim Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2014, w strzelaniach 25m i 50m, które odbyły się 19 i 25 października br. na strzelnicach w Lublinie (Gospodarcza 27) i w Siedlcach.

                       REZULTATY (25m)        REZULTATY (50m)      REGULAMIN


W dniach 3-5 października 2014 r., w Siedlcach, rozegrane zostały Zawody Klasyfikacyjne PZSS "Puchar Lubelszczyzny".

REZULTATY              PROGRAM ZAWODÓW


7 września 2014 r. (niedziela) odbyły się zawody strzeleckie z Kalendarza LZSS
o PUCHAR LATA 2014. Rozegrano konkurencje Ppn, Psp, Pcz i Kpn.

                                     REZULTATY             REGULAMIN                               


We Wrocławiu rozegrano Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie. Nasz Klub reprezentowała piątka zawodników.

W klasyfikacji klubowej KS SNAJPER Lublin zgromadził 29 pkt. i zajął 10 miejsce na 43 sklasyfikowane kluby.

GRATULUJEMY wszystkim zawodniczkom i zawodnikom!

W czwartym dniu zawodów:
Gabriel RUDZKI wynikiem 379 pkt. zajął 2 miejsce w Kpn40,
Sebastian KULIK wynikiem 298 pkt. zajął 19 miejsce w Pdw40,

W trzecim dniu zawodów:
Aneta ZAPASA wynikiem 545 pkt. zajęła 10 miejsce w Ksp3x20.

W drugim dniu zawodów:
Aneta ZAPASA wynikiem 383 pkt. zajęła 8 miejsce w Kpn40,
Andżelika SZAFRAŃSKA wynikiem 370 pkt. zajęła 32 miejsce w Kpn40.

W pierwszym dniu zawodów:
Gabriel RUDZKI wynikiem 571 pkt. zajął 12 miejsce w Ksp60,
Andżelika SZAFRAŃSKA wynikiem 571 pkt. zajęła 7 miejsce w Ksp60,
Sebastian KULIK wynikiem 358 pkt. zajął 11 miejsce w Ppn40,
Wojciech PACHUTA wynikiem 355 pkt. zajął 17 miejsce w Ppn40.


fot. W.Gałecki (PZSS)

FOOM 2014, Andżelika Szafrańska, Aneta Zapasa, Gabriel Rudzki, Sebastian Kulik, Wojciech Pachuta oraz Prezes PZSS, Tomasz Kwiecień.


W tegorocznych Mistrzostwach Polski kobiet i mężczyzn, które rozegrano we Wrocławiu na początku lipca, nasz Klub reprezentowało tylko dwóch zawodników: Adam GŁADYSZEWSKI (w konkurencji Kdw60) oraz Mirosław MAJEWSKI (w konkurencjach Ppn60 i Pdw60).

Adam GŁADYSZEWSKI przeszedł eliminacje Kdw60 na 7. miejscu w swojej zmianie z bezpiecznym wynikiem 617,3 pkt. i następnego dnia z wynikiem 619,9 pkt. awansował do finału. W finale zajął ostatecznie 6. miejsce.

Mirosław MAJEWSKI uzyskał w konkurencji Ppn60 552 pkt., zajmując 42. miejsce, zaś w konkurencji Pdw60 wystrzelał wynik 512 pkt., który dał mu 34. miejsce.


fot. W.Gałecki (PZSS)


22 czerwca br. odbyły się zawody o PUCHAR SNAJPERA 2014

REZULTATY                     REGULAMIN


12-15 czerwca odbyły się Eliminacje Międzywojewódzkie FOOM (MAZ, PDL, ŁDZ, LUB) w strzelaniach pneumatycznych, kulowych i śrutowych.
Niezły występ zanotowały nasze juniorki młodsze i juniorzy młodsi:

Kpn40:
2. ZAPASA Aneta 384 pkt.
8. SZAFRAŃSKA Andżelika 373 pkt.

2. RUDZKI Gabriel 379 pkt.

Ksp60:
6. SZAFRAŃSKA Andżelika 560 pkt.
9. ZAPASA Aneta

4. RUDZKI Gabriel 573 pkt.

Ksp3x20:
1. ZAPASA Aneta 535 pkt.

Ppn40:
7. KULIK Sebastian 350 pkt.
15. PACHUTA Wojciech 332 pkt.

Pdw40:
4. KULIK Sebastian 312 pkt.
8. PACHUTA Wojciech 302 pkt.

Czekamy na FOOM!


... i po zawodach!

REZULTATY - KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

GALERIA

Już 8 czerwca odbędą się Zawody w strzelaniach pneumatycznych
o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LUBLINA 2014.

U W A G A !
HARMONOGRAM STRZELAŃ

        Serdecznie zapraszamy!                                                              REGULAMIN


W tym samym czasie, 21-25 maja, w Bydgoszczu, rozgrywano zawody juniorów młodszych ZŁOTY MUSZKIET, ZŁOTA KRÓCICA, ZŁOTY RZUTEK. Nasza młodzieżowa ekipa w składzie:

Aneta ZAPASA
(Kpn40 - 383 pkt. - 8 msc., Ksp60 - 567 pkt. 17 msc., Ksp3x20 - 519 pkt. - 20 msc.)

Andżelika SZAFRAŃSKA
(Ksp60 - 569 pkt. - 15 msc., Kpn40 - 371 pkt. - 20 msc.)

Gabriel RUDZKI
(Kpn40 - 370 pkt. - 5 msc., Ksp60 - 577 pkt. - 7 msc.)

Sebastian KULIK
(Ppn40 - 366 pkt. - 4 msc., Pdw40 - 320 pkt. - 7 msc.)

Wojciech PACHUTA
(Pdw40 - 278 pkt. - 21 msc., Ppn40 - 342 pkt. - 32 msc.)

przywiozła z zawodów 27 pkt. w rankingu. Jak widać prawie każdy zaliczył pierwszą dziesiątkę w tabeli, a ci co nie zaliczyli wkrótce na pewno to zrobią!


SUKCES NA AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH POLSKI Niemałą niespodziankę sprawił nasz zawodnik, Mirosław MAJEWSKI, podczas rozgrywanych w Krakowie - Myślenicach Akademickich Mistrzostwach Polski (21-25 maja 2014). W konkurencji Pdw60 uzyskał wynik 549 pkt. i zdobył złoty medal! Niech nikogo nie zmyli przymiotnik "Akademickie" - wystarczy zerknąć na podium... :-)

1. Mirosław Majewski, KS SNAJPER Lublin,
2. Tomasz Wawrzonowski, KS SPOŁEM Łódź
3. Witosław Krzak, WKS FLOTA Gdynia,
4. Marceli Krzysztoń, LOK ALU PRO Opole,
5. Tomasz Pałamarz, WKS ŚLĄSK Wrocław.

GRATULUJEMY!


Zakończyły się zawody o PUCHAR PREZESA PZSS. Na strzelnicy we Wrocławiu walczyli także nasi zawodnicy - juniorki młodsze i juniorzy młodsi: w konkurencjach karabinowych Aneta ZAPASA, Andżelika SZAFRAŃSKA i Gabriel RUDZKI,
w konkurencjach pistoletowych
Sebastian KULIK i Wojciech PACHUTA.

Nasza ekipa przywiozła w sumie 23 punkty w rankingu.

REZULTATY


W Pilźnie (Czechy) rozegrano kolejne, 45. już zawody GRAND PRIX OF LIBERATION. W zawodach tych uczestniczył zawodnik naszego Klubu, Adam GŁADYSZEWSKI, który w konkurencji Kdw60 leżąc uzyskał wynik 620,7 pkt. i został sklasyfikowany na 54 miejscu na 180 startujących zawodników. Zwyciężył Mathew EMMONS (USA) uzyskując w finale 210,6 pkt. (627,1 pkt. w konkurencji).

Drużynowo, zespół POL B (Bartnik 622,1, GŁADYSZEWSKI 620,7, KRASKOWSKI 617,8) uplasował się na 19 miejscu na 38 startujących drużyn.

REZULTATY


24-27 kwietnia br., we Wrocławiu, rozegrano pierwszą w tym sezonie rundę Pucharu Polski. Nasz Klub reprezentowała piątka zawodników.

W juniorach bardzo dobrze spisał się Sebastian KULIK, który w konkurencji Ppn60 wynikiem 552 pkt. awansował do finału i tam zajął 7 miejsce. Również w konkurencji Pdw60 uzyskał dobry wynik 489 pkt. i zajął 12 miejsce.

Gabriel RUDZKI startując w konkurencji Kpn60 juniorów zajął dobre 10 miejsce (597,2 pkt.).

Aneta ZAPASA po nieudanym starcie w konkurencji Ksp3x20 juniorek (33 miejsce i 465 pkt.), dobrze wystartowała w Kpn40, gdzie uzyskując 398,6 pkt. (odpowiednik dawnych 381/400) zajęła w tej mocno obsadzonej konkurencji 19 miejsce.

W rywalizacji seniorów Mirosław MAJEWSKI zajął 17 miejsce w Pdw60 (529 pkt.), zaś w konkurencji Ppn60 uzyskał 555 pkt. co dało mu 31 miejsce.

Adam GŁADYSZEWSKI startował w konkurencji Kdw60 seniorów, awansował do finału wynikiem 618,2 pkt. na miejscu 6 i miejsce to w finale utrzymał.

REZULTATY


13 kwietnia br. zakończyły się zawody Internationaler Wettkampf w Berlinie (IWK 2014). Startowało w nich wielu zawodników czołówki europejskiej. Mocną ekipę tworzyli zawodnicy z Polski.

W konkurencji Kdw60, nasz zawodnik Adam GŁADYSZEWSKI, uzyskując wynik 624,4 pkt. (rekord życiowy) zajął VI miejsce, zapewniając sobie jednocześnie klasę sportową Mistrzowską na rok 2015.

REZULTATY             Rezultaty Kdw60


12 kwietnia br. rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa w konkurencjach pneumatycznych. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 13 medali. Wyniki na II klasę strzelecką uzyskali: Aneta ZAPASA, Sebastian KULIK, Gabriel RUDZKI i Mirosław MAJEWSKI.

Gratulujemy udanego startu naszej ekipie!

REZULTATY


fot. Michał Szczyrek


6 kwietnia 2014 r., w niedzielę, odbyła się kolejna edycja zawodów strzeleckich o PUCHAR WIOSNY. Rozegrane zostały konkurencje Psp20, Pcz20, Ppn20 i Kpn20.

REGULAMIN        REZULTATY


Doskonały występ naszej zawodniczki Sylwii KONC w Mistrzostwach Województwa w konkurencji Pistolet Standardowy. Nasza zawodniczka, uzyskując wynik 497 pkt. zdobyła BRĄZOWY MEDAL!

Wyniki naszych zawodników:

  3. Sylwia KONC - 497
  5. Emil WOLIŃSKI - 493
13. Angelika BŁAŻEJEWSKA - 440
14. Ryszard PALUCH - 436
17. Eryk USAR - 422
23. Tomasz WERNICKI - 389

GRATULUJEMY!                            


W rozegranych 29-30 marca br. VII Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich ZLOT ORLIKÓW i Finałach STRZELANIE W SIECI, które odbywały się w Siedlcach, bardzo dobrze spisali się młodzi strzelcy naszego Klubu:

- Wojciech PACHUTA w finale Ppn juniorów młodszych zajął II miejsce (o I i II miejscu zdecydowała dogrywka), a Sebastian KULIK uplasował się na miejscu VI.

- Gabriel RUDZKI w finale Kpn juniorów młodszych zajął III miejsce,

- Aneta ZAPASA w finale Kpn juniorek młodszych była IV, zaś Andżelika SZAFRAŃSKA zakończyła rywalizację na miejscu VIII.

G R A T U L U J E M Y  !                FOTKI Z PODIUM                  REZULTATY


W Międzynarodowych Zawodach "5. Grand Prix Wrocławia i Dolnego Śląska", które odbyły się w dniach 19-24 marca br., nasz Klub reprezentował tylko jeden zawodnik - Adam GŁADYSZEWSKI, który w konkurencji Kdw60 uzyskał wynik 617,5 pkt. i zajął 15. miejsce.


22-23 lutego 2014 roku odbyły się
III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

KOMUNIKAT Z ZAWODÓW - 22 i 23 lutego 2014


22-23 lutego 2014 roku
III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Z A P R A S Z A M Y !

REGULAMIN ZAWODÓW


POJEDYNKI STRZELECKIE - 2 lutego 2014 r.

REGULAMIN        REZULTATY


12 stycznia odbyły się pierwsze w tym roku zawody z Kalendarza LZSS organizowane przez nasz Klub:     PUCHAR ZIMY

REGULAMIN      REZULTATY


UWAGA!

Pełny kalendarz imprez naszego Klubu znajduje się w zakładce o tajemniczej nazwie PLANOWANE IMPREZY.


U W A G A!

Informujemy, że od dn. 01.01.2014 ulegają zmianie składki członkowskie.

Wysokość składki w okresie I-VIII.2014 wyniesie:
40 zł - członkowie powyżej 18 lat
30 zł - członkowie do 18 lat

Od IX 2014 wysokość składki wyniesie:
40 zł dla wszystkich członków klubu.

Składka ulgowa w wysokości 50% przysługuje zawodnikom kadry klubu,
którzy w roku poprzednim uzyskali min. II klasę sportową na zawodach:
- Mistrzostwa Polski - KiM, Młodzieżowe, Juniorów i Jun. młodszych
- Puchar Polski
- Mistrzostwa Województwa
- Zawody klasyfikacyjne z kalendarza PZSS organizowane na terenie woj. lubelskiego.

Kadra klubu wybierana i zatwierdzana jest przez Zarząd KS Snajper co kwartał.
Zawieszenie członkostwa może nastąpić max. na 6 m-cy w ciągu roku,
z zastrzeżeniem braku zawieszenia przez kolejne 2 lata.

Zarząd KS Snajper Lublin


7 i 8 grudnia 2013, odbyły się zawody GRAND PRIX LUBLINA

REGULAMIN 7 grudnia     REGULAMIN 8 grudnia

REZULTATY 7 grudnia      REZULTATY 8 grudnia


MOCNY GOŚĆ - Michał Szczyrek,
audycja Polskiego Radia, zapraszamy do wysłuchania!

MOCNY GOŚĆ


PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI 2013

10 listopada 2013 r. rozegrane zostały zawody o Puchar Niepodległości 2013. Tradycyjnie przed zawodami członkowie naszego Klubu uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w kościele pw. MB Królowej Polski, przy ul. Gospodarczej 7, w Lublinie.

RELACJA FOTO (fot. Michał Szczyrek)

KOMUNIKAT


Odbyły się zawody o Puchar Jesieni 2013 - REZULTATY


38 Mustangów na strzelnicy SNAJPERA

Uczestnicy Mustang Race 2013, rajdu na trasie Warszawa – Lublin – Wieliczka – Kudowa Zdrój – Praga, mieli ostre strzelanie na naszej strzelnicy. Tym razem to nie wyniki zawodów, a wspaniałe maszyny były głównym obiektem zainteresowania. 38 maszyn, słynnych w ostatnim półwieczu Mustangów, zjechało na Gospodarczą 27.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej GALERII, lub kliknięcia na zdjęcie poniżej:


Czas na krótkie podsumowanie Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013

Zawody FOOM w strzelectwie rozegrano w Bydgoszczy, w dniach 16-21 lipca br. Nasz Klub reprezentowała czwórka zawodników:

Andżelika SZAFRAŃSKA (Ksp60, Kpn40)
Aneta ZAPASA (Kpn40)
Sebastian KULIK (Ppn40)
Gabriel RUDZKI (Ksp60, Kpn40)

Co znaczące - w kadrze województwa lubelskiego znalazł się jeszcze tylko jeden zawodnik: Patryk CISZEK z Dragona Chełm.

Andżelika SZAFRAŃSKA zaczęła zawody słabo, zajmując w konkurencji Ksp60 dopiero 34 miejsce (553 pkt.). Na szczęście bardzo dobrze poradziła sobie w konkurencji Kpn40, w której wynikiem 381 pkt. uplasowała się na 11 miejscu, przywożąc tym samym 3 pkt. w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Aneta ZAPASA pojechała na FOOM zbierać doświadczenie, a jej start w Kpn40 (360 pkt.) dał 40 miejsce. Za rok też jest FOOM, doświadczenie się przyda na pewno.

Sebastian KULIK, podobnie jak Aneta, będzie miał szansę jeszcze za rok. Tym razem zdobył w konkurencji Ppn40 338 pkt. i zajął ostatecznie 32 miejsce.

Gabriel RUDZKI punktował w obu swoich konkurencjach. W Kpn40 uzyskał 379 pkt. i zajmując 10 miejsce zdobył 4 pkt. w klasyfikacji ogólnopolskiej. Kilka dni później, w konkurencji Ksp60, uzyskał 575 pkt. zajmując 8 miejsce i gromadząc kolejne 4 pkt. w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Od lewej: Gabriel Rudzki, Andżelika Szafrańska, Sebastian Kulik, Patryk Ciszek, Aneta Zapasa i trener Tadeusz Mostowiec.

Należy podkreślić, że żaden inny klub z województwa lubelskiego nie zdobył w strzelectwie choćby 1 punktu. Z jednej strony cieszy nas, że nasi zawodnicy punktują na FOOM, z drugiej jednak martwi - z kimś nasi zawodnicy powinni mieć możliwość rywalizować w województwie, by później walczyć na arenie ogólnopolskiej...


Zakończyły się zawody o PUCHAR LATA 2013      REGULAMIN         REZULTATY


2 x FINAŁ podczas II rundy PUCHARU POLSKI w Bydgoszczy

16-19 maja 2013, rozegrano zawody II rundy Pucharu Polski w Bydgoszczy. Nasz klub reprezentowali: Angelika Błażejewska (seniorka, Ppn40 i Psp30+30), Michał Wójcik (junior, Kpn60, Kdw60 i Kdw3x40) oraz Michał Szczyrek (senior, Kpn60). Angelika po nienajlepszym piątkowym starcie w Psp30+30 (19 msc. 507 pkt.), w sobotę uzyskała bardzo dobry wynik w konkurencji Ppn40 (372 pkt.) i awansowała do finału z piątym wynikiem. Ostatecznie, w finale, zajęła 8 miejsce, ale jej start na pewno można uznać za udany. Michał Wójcik, startujący w trzech konkurencjach dwa razy był blisko finałów - Kdw3x40, 1116 pkt. i 9 msc., Kpn60, 574 pkt. i 10 msc. W konkurencji Kdw60 strzelił poniżej oczekiwań i z wynikiem 574 pkt. zajął 14 miejsce. Michał Szczyrek, który w Bydgoszczy pojawił się z zadaniem strzelania tylko  konkurencji Kpn60 awansował do finału z wynikiem 567 pkt., a w finale ostatecznie zajął 7 miejsce.


START NASZYCH JUNIORÓW MŁODSZYCH w zawodach o PUCHAR PREZESA PZSS

Udany start zanotował na swoim koncie Gabriel Rudzki, który zarówno w konkurencji Kpn40, jak i Ksp60 zajął 6. miejsce wynikami odpowiednio 379 pkt. i 578 pkt. W zawodach startowała także Andżelika Szafrańska zajmując 37. miejsce w Kpn40 i 42. miejsce w Ksp60. Finał OOM się zbliża, czas budować i szlifować formę!


UDANY START NASZYCH ZAWODNIKÓW - I runda PUCHARU POLSKI we Wrocławiu

W ostatni weekend, we Wrocławiu rozegrano zawody I rundy Pucharu Polski. Nasz klub reprezentowała "snajperska" czwórka.

*

Angelika Błażejewska, seniorka (Ppn40, Psp30+30). Po słabszym starcie w Psp30+30, gdzie Angelika zajęła dopiero 18 miejsce z wynikiem 533 pkt., w ostatnim dniu zawodów strzelała świetnie w konkurencji Ppn40, uzyskując 374 pkt., zajmując 9 miejsce i tylko jedna (!) dziesiątka wewnętrzna zdecydowała o tym, że do finału dostała się utytułowana zawodniczka Floty Gdynia - Sławomira Szpek, a nie nasza zawodniczka.

*

Michał Wójcik, junior (Kpn60, Kdw60). Już pierwszego dnia zawodów świetnie spisał się w konkurencji Kpn60 juniorów, zajmując w Finale 4 miejsce z wynikiem 578+159,3 pkt. Michał potwierdził tym samym, że powołanie go do Kadry Narodowej Juniorów nie jest przypadkowe. Gorzej niestety było ostatniego dnia zawodów, gdzie w konkurencji Kdw60, zajął dopiero 20 miejsce z wynikiem 601,0 (575) pkt.

*

Mirosław Majewski, senior (Pdw60, Ppn60). Pierwszego dnia, nasz zawodnik wynikiem 524 pkt. zajął dobre 11 miejsce w bardzo wymagającej konkurencji Pdw60. Dobrze należy ocenić także start Mirka w kolejnym dniu zawodów - w bardzo silnie obsadzonej konkurencji Ppn60, gdzie uzyskał wynik 560 pkt. i zajął 17 miejsce.

*

Adam Gładyszewski, senior (Kdw60). Adam wystartował tylko w jednej konkurencji i spisał się bardzo dobrze. Wynikiem 618,5 (593) pkt. uzyskał awans do Finału, w którym ostatecznie zajął dobre, 4 miejsce.


Zakończyły się zawody o PUCHAR SNAJPERA 2013      REGULAMIN          REZULTATY


Zakończyły się zawody o PUCHAR WIOSNY 2013         REGULAMIN          REZULTATY

W klasyfikacji łącznej, zwyciężył Bartłomiej Kseniak (KS SNAJPER Lublin) wynikiem 547 pkt. (Ppn-187, Psp-188, Pcz-172). Na zdjęciu razem z wiernym kibicem
- i zapewne już wkrótce zawodniczką sportu strzeleckiego - córeczką Madzią.


Zakończyły się II Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie o Puchar Żołnierzy Wyklętych - 23 marca br.

REGULAMIN                REZULTATY                GALERIA


ZLOT ORLIKÓW 2013

Gabriel Rudzki wygrał wczoraj Zlot Orlików 2013 w Zielonej Górze!
Wszedł do finału z trzecim wynikiem i wygrał łączony finał juniorek i juniorów młodszych.
Dziś w Memoriale Jagodzińskiego Gabriel z wynikiem 384 pkt. również zajął 1 miejsce, a Andżelika Szafrańska uzyskała 370 punktów i zajęła 10 miejsce.

NASI w LIDZE WOJEWÓDZKIEJ

W zakończonych rozgrywkach Ligi wojewódzkiej dominowali zawodnicy SNAJPERA Lublin. Na podium finałowym znaleźli się Michał Wójcik i Michał Szczyrek w Kpn oraz Mirosław Majewski w Ppn.

GRATULUJEMY!!!


UWAGA, ZMIANA KONTA!

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na nowy numer konta:

Bank Credit Agricole
36 1940 1076 3114 1545 0000 0000


W zakładce PLANOWANE IMPREZY znajduje się aktualny Kalendarz zawodów strzeleckich KS SNAJPER Lublin 2013


MEDAL NA GOŚCINNYCH WYSTĘPACH

 

W dniach 21-23 września br., w Krakowie, rozegrano Otwarte Mistrzostwa Polski LOK. W zawodach wziął udział nasz zawodnik Adam Gładyszewski, który w konkurencji Kdw60, wynikiem 591 pkt. zdobył brązowy medal.

GRATULUJEMY!

WYNIKI MP LOK


UDANY START NASZYCH ZAWODNIKÓW - TYM RAZEM MŁODZIKÓW!

 

W dniach 14-16 września br. odbyły się w Białymstoku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (województwa łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie). Nasz Klub reprezentowała Andżelika Szafrańska i Gabriel Rudzki.

Doskonale spisał się Gabriel Rudzki, który zwyciężył w dwóch konkurencjach: Kpn30 (285 pkt.) i Ksp40 (383 pkt.). Na „pudle” stanęła także Andżelika Szafrańska, która w konkurencji Ksp40 zajęła 3. miejsce (366 pkt.), zaś w konkurencji Kpn30 zajęła 6. miejsce (270 pkt.).

Nasza dwójka ze sternikiem (trenerem Tadeuszem Mostowcem) zgromadziła dla naszego Klubu 10 pkt. w ogólnopolskim systemie współzawodnictwa dzieci i młodzieży.

Na 12 klubów z czterech rywalizujących województw, KS SNAJPER uplasował się na 6. miejscu.

GRATULUJEMY!

WYNIKI MMM


UDANY START NASZYCH ZAWODNIKÓW!

 

W dniach 17 – 22 lipca br. odbyły się zawody XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. W dyscyplinie strzelectwo sportowe województwo lubelskie reprezentowało 8 juniorek i juniorów młodszych, w tym dwóch naszych zawodników Patryk Ciesielka i Michał Wójcik.

Bardzo dobrze spisał się Michał Wójcik, który jako jedyny z zawodników strzeleckiej kadry województwa, zdobył na tej bardzo ważnej imprezie medale - srebrny w konkurencji Kpn40 w Finale OOM oraz złoty w Ksp60 i srebrny w Kpn40, w prowadzonej równolegle klasyfikacji Grand Prix. Michał był też blisko sukcesu w konkurencji Ksp3x20, gdzie po świetnych seriach 100, 97 w postawie leżącej niestety zbyt wiele punktów stracił w postawie stojącej, serie 83 i 89, a dobrze strzelone serie w postawie klęczącej  93 i 94 nie wystarczyły, by odrobić straty (10. miejsce). Na uwagę zasługuje również świetny wynik 585 pkt., jaki Michał uzyskał w konkurencji Ksp60 (Grand Prix), który dał mu złoto GP. Swoim startem "zarobił" dla naszego Klubu 11 pkt. w ogólnopolskim systemie współzawodnictwa dzieci i młodzieży.

Dobrze spisał się również Patryk Ciesielka, który w konkurencji Kpn40 zajął 4. miejsce, a w konkurencji Ksp3x20 był 6., uzyskując w sumie 10 pkt.

GRATULUJEMY!

Wyniki kadry województwa

Wyniki FOOM (strona PZSS)


UWAGA!

Bardzo ważna informacja - może będziesz mogła/mógł pomóc.

Informujemy, że Joanna Nowakowska-Dzimińska, czołowa zawodniczka, reprezentantka Polski, aktualna wicemistrzyni i rekordzistka świata w strzelaniu kulowym z Monachium w 2010 r., urodziła dziecko, które wymaga pilnej i złożonej operacji serca. Skomplikowany zabieg jest możliwy do przeprowadzenia w jednej z renomowanych klinik zagranicznych. Operacja jest bardzo kosztowna. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca, do których dotrze nasz apel o wsparcie finansowe, które pozwoli na przeprowadzenie zabiegu ratującego zdrowie maleństwa i umożliwiającego dziecku prawidłowy rozwój.

Zbiórką funduszy na operację zajmuje się Fundacja „Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej”. Wpłaty należy wnosić na konto w tej Fundacji:


PL 57 1160 2202 0000 0002 0905 3111 koniecznie z dopiskiem „Adam Dzimiński”
 

Pomóżmy Adasiowi i Rodzicom!

Apelujemy do wszystkich członków KS SNAJPER o zaangażowanie się w tej sprawie.

Dodatkowe informacje, pytania - m.in. na Forum Strzelam, bo lubię
w wątku POMÓŻMY!!!


11 lipca 2012 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu Strzeleckiego SNAJPER, podczas którego wybrano nowe władze Klubu na kadencję 2012 - 2016 oraz zatwierdzono nowy statut Klubu.


Kalendarz imprez na 2012 rok


Składki 2012:

wpisowe:    

500 zł - osoba dorosła

250 zł - dzieci i młodzież do lat 18.

miesięczna składka członkowska:

40 zł - osoba dorosła

20 zł - dzieci i młodzież do lat 18.

 

Osobom uprawiającym strzelectwo wyczynowe (pełne konkurencje dla danej grupy wiekowej), które uzyskają klasę sportową w strzelectwie sportowym przysługują ulgi w roku obowiązywania klasy sportowej:           30% za kl. II,           60% za kl. I,              90% za kl. M,              100% za kl. MM

 

Dla członków KS SNAJPER Lublin strzelnica jest otwarta:

w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 17.30 - 20.00

w powyższych terminach obowiązuje wyłączność strzelnicy dla członków KS Snajper

W innych terminach będzie można korzystać ze strzelnicy na zasadach komercyjnych, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

 


NABÓR DO SEKCJI STRZELECKIEJ!

Trwa nabór do sekcji pistoletu oraz karabinu w dyscyplinie "strzelectwo sportowe".

Chętni w wieku 12-13 lat mogą się zgłaszać do sekretariatu Klubu Strzeleckiego Snajper Lublin ul. Gospodarcza 27 w poniedziałki, środy, piątki od godz. 17.30 do 19.00.

Warunkiem przyjęcia jest dobry stan zdrowia i wynik testu kwalifikacyjnego, potwierdzającego predyspozycje do uprawiania tej dyscypliny sportu olimpijskiego.

Zaprasza

Zarząd KS Snajper Lublin


 

Aktualne informacje, program zawodów na stronie:

http://omega.pol.lublin.pl/gglady/zk2011/zk2011.htm


Sukces Moniki Wawszczak podczas Grand Prix "Dni Wrocławia" - 3 lipca 2011

 

Doskonały rezultat w zawodach z okazji Dni Wrocławia uzyskała nasza zawodniczka Monika Wawszczak. W konkurencji Kpn40 zdeklasowała pozostałe zawodniczki, w tym dwie zdobywczynie miejsc olimpijskich na Londyn 2012 - Sylwię Bogacką (Gwardia Zielona Góra) i Agnieszkę Nagay (Orzeł Łódź). Monika zwyciężyła doskonałym rezultatem 397 pkt. w konkurencji i uzyskując najlepszy wynik finałowy 103,5.

 

Rezultaty

Galeria


 

Poprawny występ naszej dwójki w Mistrzostwach Polski we Wrocławiu.

 

Poniżej oczekiwań, ale jednak można ten start naszej dwójki (Monika Wawszczak i Adam Gładyszewski) uznać za poprawny.

 

Monika Wawszczak zajęła wynikiem 556 pkt. 30. miejsce w konkurencji Ksp3x20,

a dzień później wynikiem 571 pkt. 36 miejsce w konkurencji Ksp60.

 

Adam Gładyszewski zajął wynikiem 1134 pkt. miejsce 12. w konkurencji Kdw3x40,

by następnego dnia w konkurencji Kdw60 wynikiem 588+103,2 pkt. zająć 5. miejsce w Finale.

 

Rezultaty

Galeria


Dwa medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski dla Moniki Wawszczak

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski nasza zawodniczka Monika Wawszczak zdobyła złoty medal w konkurencji Kpn40 (389+102,7 pkt.) i srebrny medal w konkurencji Ksp3x20 (566+89,6 pkt.). GRATULUJEMY!


Sukcesy snajperki ze SNAJPERA Lublin!